TVN24

Stacja TVN24 od 20 lat realizuje misję informacyjną w Polsce i niezmiennie udowadnia jak ważne i potrzebne są niezależne media. Wiarygodne i rzetelne informacje oraz dociekliwi dziennikarze są wizytówką stacji. Markę TVN24 uzupełnia portal internetowy oraz pierwsza aplikacja newsowa w Polsce – TVN24 GO. 

TVN24 to pierwszy całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny w kraju i najlepsze źródło informacji, które cieszy się niesłabnącą pozycją lidera w swojej kategorii. 

Dziennikarze i reporterzy związani z kanałem przedstawiają natychmiastowy i wielowymiarowy obraz tego, co akurat dzieje się na arenie politycznej, gospodarczej oraz kulturalnej w kraju i na świecie. Podawane przez nich informacje są zweryfikowane i wiarygodne, a antena jest otwarta na różne opinie, komentarze i gości. Wizerunek TVN24 to także zasługa prowadzących, którzy od lat są wyznacznikiem dziennikarskiego profesjonalizmu: Anity Werner, Moniki Olejnik, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, Diany Rudnik, Anny Jędrzejowskiej, Marty Kuligowskiej, Piotra Kraśko, Grzegorza Kajdanowicza, Piotra Marciniaka, Konrada Piaseckiego, Andrzeja Morozowskiego, Tomasza Sianeckiego i Piotra Jaconia. To oni przez lata zdobyli sympatię i zaufanie widzów, czego dowodem są liczne nagrody przyznawane nie tylko przez branżę. W codziennej pracy wspierają ich zagraniczni korespondenci, którzy nieustannie donoszą o tym, co ważnego dzieje się na całym świecie.

TVN24 to także dziennikarstwo śledcze i filmy dokumentalne. Niedawno głośno było o reportażach Marcina Gutowskiego, dziennikarza „Czarno na białym”, o kardynale Stanisławie Dziwiszu czy wstrząsający materiał Marka Osiecimskiego „Dzieci nie tego Boga” o rdzennych mieszkańcach Kanady. Kolejnym przejmującym obrazem był materiał Katarzyny Lazzeri z granicy polsko-białoruskiej o uchodźcach. Z dużym odzewem spotkał się także materiał Magdy Łucyan i Katarzyny Górniak o endometriozie, chorobie, która dotyka prawie 3 mln Polek. 

Uzupełnieniem telewizji TVN24 jest portal TVN24 (www.tvn24.pl) oraz aplikacja mobilna TVN24 GO. Oprócz bieżących informacji, oferuje on dostęp do tekstów premium, a także dwóch kanałów z portfolio informacyjnego TVN Grupa Discovery: TVN24 i TVN24 BiS, bogatej biblioteki programów publicystycznych i reporterskich na żądanie oraz dodatkowych transmisji na żywo nawet na czterech kanałach. Tym samym użytkownicy serwisu są jeszcze bliżej wydarzeń z kraju i ze świata. Mają wolność wyboru miejsca, czasu i ekranu. Z serwisu można korzystać zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV.

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.

Obróć telefon
do pozycji pionowej