TVN Turbo

TVN Turbo to pierwszy polski kanał stworzony z myślą o męskiej części widowni, który od wielu lat jest liderem rynku telewizyjnego. Siłą napędową TVN Turbo są motoryzacja, własne, lokalne produkcje i eksperci – pasjonaci. 

+7

Kanał TVN Turbo od początku stawia na polskie produkcje i najlepszych specjalistów. Tak będzie również wiosną. W ramówce zobaczymy 12 nowych sezonów uwielbianych przez widzów produkcji oraz dwie zupełnie nowe propozycje. Pierwsza z nich to „Naprawy nie do naprawy”, którą poprowadzi jeden z najbardziej znanych mechaników Adam Klimek. To normalne, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka stanowi poważne wyzwanie. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji. 

W ramówce nie może zabraknąć Dawida Andresa i jego podróży ciężarówką. Kierowca kontynuuje podróż po Stanach Zjednoczonych. Odwiedził 49 kontynentalnych stanów i przebył legendarną Route 66, aby tym razem pokazać głęboką zimę oraz najbardziej śnieżne rejony Ameryki. Razem z Dawidem dotrzemy do Gór Skalistych w Colorado i najwyżej położonej drogi USA. Następnie zwiedzimy okolice parku Yellowstone, stanów Wyoming, Montana i Idaho, a także zawędrujemy na Mt Rainier (4200 m n.p.m.). Odwiedzimy Góry Skaliste w Kanadzie, Edmonton, Winnipeg, aż dotrzemy do samej Minnesoty. Nie zważając na przeciwności i ekstremalne warunki, Dawid nie wymięka. „Ciężarówką przez Stany” odkrywa odległy świat poza utartymi szlakami turystycznymi.

Jesienią na antenie zadebiutował program „Duda kontra Szafrański”, który odniósł duży sukces. Czas na drugie starcie! Grzegorz i Przemek będą budować auta, o których marzyli w dzieciństwie. Inspirację będą stanowiły lata 80., a przede wszystkim plakaty, które wisiały w ich młodzieżowych pokojach. Po długich poszukiwaniach w końcu znajdują samochody, które będą przerabiać. Grzesiek decyduje się na niemieckiego klasyka audi 80 coupé, z kolei Przemek wybiera radziecką wołgę. Pasja, wiedza i nieszablonowe rozwiązania: tego możecie spodziewać się w kolejnym sezonie. Kto zwycięży? O tym, jak zawsze, zadecyduje głosowanie widzów.

Siłą napędową kanału jest motoryzacja, dlatego wiosną TVN Turbo obowiązkowo zrobi przegląd rynku i przedstawi subiektywny ranking osiemdziesięciu czterech „Najlepszych Premier Motoryzacyjnych”. To jedyna produkcja, w której komentatorzy nie przebierają w słowach, a oceniając auta, kierują się sercem i własnym gustem. W tym sezonie do grona prawdziwych znawców tematu dołączą Pacześ i Joseph, znany w mediach społecznościowych jako ‘the.collection’.

Niezmiennie stałym elementem ramówki jest też jedyny w polskiej telewizji codzienny, motoryzacyjny program o charakterze informacyjnym – „Raport Turbo”. 

Programy TVN Turbo prowadzą prawdziwi pasjonaci: Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Adam Klimek, Przemysław Szafrański, Robert Michalski, Łukasz Bąk, Łukasz Sychowicz, Marcin Orzepiński, Kacper Jeneralski i Dawid Andres.

TVN Turbo to najlepsza męska telewizja. Od lat zajmuje wysokie miejsce w rankingach oglądalności kanałów tematycznych. W październiku i listopadzie TVN Turbo było nie tylko numerem 1 wśród wszystkich stacji z portfolio factualowego w grupie 16 – 49, ale wyprzedziło także niektóre telewizje naziemne (m.in. Fokus TV i TVP Historia). TVN Turbo jest bezapelacyjnym liderem wśród męskich kanałów kablowo-satelitarnych. 

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
TVN Turbo
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/10

Obróć telefon
do pozycji pionowej