Totalne remonty Szelągowskiej

  • pn
  • wt
  • śr
  • czw
  • pt
  • sb
  • nd
21:35
Od 28 marca

Dobro. Im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz. W myśl tej zasady Dorota Szelągowska już po raz kolejny rusza w Polskę, żeby zrobić życiowy remont tym, którzy każdego dnia wkładają serce i energię w pomaganie innym ludziom.

To już czwarty sezon programu, a Dorota Szelągowska nadal ma ręce pełne roboty. To niesamowicie pozytywne, że w naszym kraju można znaleźć tyle osób, które znajdują czas, siłę i chęci, żeby wspierać tych najbardziej potrzebujących. Niestety, często zapominając o sobie. I tu wchodzi Dorota Szelągowska ze swoją sprawdzoną ekipą. Oni wiedzą, gdzie szukać prawdziwych bohaterów. Kogo tym razem zaskoczy swoją remontową propozycją?

Główną rolę w jednym z odcinków nowej edycji programu odegra Marcin Borkowski, znany wszystkim jako „Borkoś”. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ratowników medycznych, który od lat dzieli się z widzami swoją wiedzą i doświadczeniem. Marcin po regularnych dyżurach jeździł do wypadków jako „MotoAmbulans”. Za własne pieniądze kupił motor i wyposażył go w sprzęt medyczny. Nie da się ukryć, że pomaganie ludziom to cel i sens jego życia. Niestety, teraz sam potrzebuje pomocy. Kilka miesięcy temu, w trakcie przejazdu do kolejnego zdarzenia drogowego, miał wypadek. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia i od tamtej pory cały czas wytrwale walczy o powrót do pełnej sprawności. Niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko. Wszystkie pieniądze odłożone na remont mieszkania poszły na leczenie Marcina. Na szczęście Dorota Szelągowska dobrze wie, jak w bloku z wielkiej płyty znaleźć miejsce na dwa dziecięce pokoje i komfortową strefę dla ich rodziców.

W czwartym sezonie „Totalnych remontów Szelągowskiej” znalazło się też miejsce dla Krzyśka, którego największą pasją jest muzyka. Jako raper „Este” od lat organizuje lokalne  imprezy, żeby zbierać pieniądze na cele charytatywne. Teraz sam potrzebuje wsparcia. Niedawno dostał lokal komunalny od miasta pod warunkiem, że w ciągu 18 miesięcy go wyremontuje. Mimo początkowego entuzjazmu, sytuacja go przerosła. Mieszkanie jest w tragicznym stanie. Co powie na to Dorota Szelągowska? A może nie powie, ale zaśpiewa? 

Joanna Lichosik‑Białoń
Poznaj cały zespoł PR
COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.

Obróć telefon
do pozycji pionowej