PLAYER ORIGINAL

Tajemnica zawodowa

Od 22 lutego

Do czego jesteśmy zdolni z miłości? Odpowiedzi na to pytanie udzielą premierowe odcinki „Tajemnicy zawodowej”. W obsadzie prócz gwiazd znanych z pierwszej serii pojawią się także Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Marcin Czarnik, Karolina Porcari i Mateusz Rusin. Nowa odsłona serialu, pod marką Player Original, już 22 lutego trafi do serwisu player.pl.

Obsada
Magdalena Różczka
Julia Żurawska
Cezary Pazura
Andrzej Żurawski
Piotr Stramowski
Paweł Miller
Andrzej Zieliński
Wiktor Bielski
Anna Dereszowska
Kinga Górska
Tamara Arciuch
Monika Litwin
Katarzyna Herman
Gabi Wolska
Dorota Chotecka
Krystyna
Mateusz Rusin
Tomasz
Karolina Porcari
Hanka
Marcin Czarnik
komendant Piotr
Justyna Zielska
Paula Żurawska
Antonina Litwiniak
Lena Żurawska
Marcin Piętowski
Łukasz Madej
Laura Breszka
Ada Wójcik
Marta Klubowicz
Olga Lipska
Wiktoria Gorodeckaja
Ewa Dobrzyńska
Adrian Zaremba
Michał „Misiek” Różański
Mateusz Bieryt
Tymon
Dariusz Biskupski
Krzysztof
+16

Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Do czego jesteśmy zdolni z miłości? 


Z kolei Andrzej szaleje z niepokoju po zniknięciu Kingi. Policja znajduje ją na miejscu wypadku samochodowego, gdzie leżała nieprzytomna kilkanaście godzin. Kobieta trafia na OIOM w głębokiej hipotermii. Lekarze walczą o życie jej i nienarodzonego dziecka. Czy była to próba samobójcza, a może ktoś zostawił ją na miejscu wypadku na pewną śmierć? Ambitna prokurator, Gabriela Wolska, wszczyna postępowanie przygotowawcze w sprawie Kingi. Co więcej, sprzyja ona raczej Andrzejowi, który wydaje jej się pełnym skruchy, zagubionym mężczyzną…


Producentami wykonawczymi serialu „Tajemnica zawodowa” są Dorota Kośmicka – Jake Vision DGA Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”) i Jan Kępiński („Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Projekt powstaje na zlecenie TVN. Główną scenarzystką jest Ewa Popiołek, z którą współpracują Dorota Jankojć-Poddębniak, Bartosz Kozera, Dominik Gąsiorowski i Marcin Wysocki. Serial oparty jest na autorskim pomyśle stacji. Reżyserem jest Grzegorz Kuczeriszka we współpracy z Tomaszem Szafrańskim. Operatorem zdjęć są: Marek Rajca, Maciej Edelman oraz Mateusz Zwoliński. Funkcję kierownika produkcji pełni Robert Feluch, a reżysera castingu – Agata Domagała. Autorem scenografii jest Marcelina Początek. Za charakteryzację odpowiada Joanna Skiba, a za kostiumy Dorota Williams. Montażem zajmują się Piotr Wójcik i Bartłomiej Piasek, za muzykę odpowiada Maciej Milewski „MajLo”. 

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Tajemnica zawodowa
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/19

Obróć telefon
do pozycji pionowej