Bogactwo kontentu

Player

Player na dobre już zagościł w rankingu najlepszych płatnych serwisów VOD na rynku, a jego znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość. Od kilku lat platforma kontynuuje politykę inwestowania w treści, a jej wizytówką stały się produkcje własne pod marką Player Original. W Playerze każdy znajdzie coś dla siebie, a najnowsze liczby są tego dowodem. W ostatnim czasie co miesiąc z serwisu korzysta ponad 4 mln użytkowników! 

PLAYER ORIGINAL to już marka sama w sobie, którą charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość. Serialowa seria z mecenas Chyłką w roli tytułowej przetarła szlak i udowodniła, że Polacy chcą oglądać dobre produkcje w Internecie. Dziś – zaledwie po trzech latach – biblioteka PLAYER ORIGINAL liczy już ponad 20 tytułów. Wśród nich znajdują się pozycje z każdego gatunku: seriale, programy typu reality show czy wydarzenia kulturalne: koncerty, przedstawienia teatralne. W badaniach KANTAR Player został wskazany jako serwis posiadający największą bazę najlepszych polskich seriali. Obok „Chyłki” widzowie pokochali inne produkcje fabularne własne, m.in.: „Skazaną”, „Behawiorystę”, „Pajęczynę”, „Kontrolę”, „Szadź” czy „Nieobecnych”. Jedno możemy obiecać: dopiero nabieramy wiatru w żagle, a kolejne premiery już czekają w kolejce! W tym roku do wakacji Player pokaże aż pięć nowych seriali PLAYER ORIGINAL – to oznacza premierę co miesiąc! Wśród ńadchodzących tytułów znajdują się: gorąca nowość „Herkules” oraz drugie sezony „Tajemnicy zawodowej” i „Nieobecnych”.

Kolejną pozycją obowiązkową w serwisie są FILMY W TWOIM PAKIECIE, czyli kolekcja hitów dużego ekranu dostępna dla każdego użytkownika Playera. To crème de la crème polskiej i zagranicznej kinematografii. Tu każdy – nawet najbardziej wybredny – kinomaniak znajdzie coś dla siebie. Już wiosną oferta FILMÓW W TWOIM PAKIECIE powiększy się o kolejne wszystkim znane tytuły, m.in.: „Sala samobójców. Hejter”, „Pan T.”, „Zabawa, zabawa”, „Rzeź”, „Obywatel Jones” oraz sukcesy kasowe w reżyserii Patryka Vegi: „Botoks”, a także prawie wszystkie części kultowej już serii „Pitbull”. Obecnie w pakiecie jest już ponad 250 filmów, a do końca roku do biblioteki Playera trafi jeszcze ponad 100 tytułów!

Wiosna w TVN Grupa Discovery to powroty ukochanych pozycji i zupełnie nowe programy. Nie lubicie czekać? Już nie musicie! W Playerze – tradycyjnie – sezon rozpoczyna się wcześniej! A wszystko dzięki ofercie PRAPREMIER, w ramach której użytkownicy serwisu mogą obejrzeć premierowe odcinki ulubionych seriali i prawie wszystkich programów wcześniej niż inni. Jako pierwsi podejrzycie kolejne „Kuchenne rewolucje”, dalsze losy „BrzydUli” czy kolejny etap perypetii małżeńskich w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Tylko w Playerze zobaczycie także dłuższe odcinki „Hotelu Paradise” wzbogacone o dodatkowe materiały, czyli „Hotel Paradise Extra”.

Player to także idealne miejsce dla fanów filmów i programów dokumentalnych. W serwisie czekają na nich produkcje pod marką discovery+ Originals, dokumenty które w Polsce można obejrzeć tylko w Playerze. Już dziś biblioteka produkcji własnych Discovery to ponad 100 tytułów autorstwa najlepszych filmowców na świecie, m.in. „Donald Trump: Sztuka kłamstwa”, „Kto porwał Madeleine McCann”, „Lady Gucci: historia czarnej wdowy”, „Filip. Król bez korony”, „Harry i Megan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”, czy „Selma Blair. Nieuleczalna optymistka”. A to dopiero początek, bo za rogiem na użytkowników Playera czekają kolejne premiery poruszające niezwykłe – zawsze prawdziwe! – historie, m.in. „Gwiazdorskie jury”, „Porwany przez UFO”, „Amerykański Wersal” czy „Krzyk: Historia prawdziwa”. 

Tylko w Playerze kibice mają dostęp do szerokiej oferty EUROSPORT obejmującej wiele równoległych transmisji z największych sportowych aren. Po igrzyskach olimpijskich w Pekinie i marcowych rozstrzygnięciach w Pucharze Świata w kilkunastu zimowych dyscyplinach przyjdzie czas na start sezonu kolarskiego, kolejne starty polskich drużyn w europejskich pucharach w piłce ręcznej, turnieje snookerowego World Touru z główną imprezą sezonu - mistrzostwami świata oraz drugi w tym roku tenisowy turniej wielkoszlemowy na kortach Rolanda Garrosa. Użytkownicy Playera mogą też liczyć w najbliższym czasie na miłą, sportową niespodziankę. Ponadto pakiet EUROSPORT w Playerze zapewnia dostęp do kanałów linearnych Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz do relacji sportowych z odtworzenia. 

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.

Obróć telefon
do pozycji pionowej