Papiery na szczęście

  • pn
  • wt
  • śr
  • czw
  • pt
  • sb
  • nd
19:30

Premierowe odcinki popularnego serialu „Papiery na szczęście” z pewnością zaskoczą dynamiką zdarzeń i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy Marta wyjawi ukochanemu swoją prawdziwą tożsamość? Czy Adam wyplącze się ze ślubu z Beatką i zdobędzie serce Marty? Czy rodzina Kowalczyków w końcu znajdzie sposób, by wyzwolić się spod władzy Henryka? Kolejny sezon serialu przyniesie mnóstwo emocji związanych z losami ulubionych bohaterów.

+12

Marta, po ucieczce od męża, zadomowiła się w Krakowie i wydaje się, że nareszcie ona i dzieci osiągnęli upragniony spokój. Wszystko zmienia się jednak z chwilą pojawienia się Krzysztofa, który odnajduje rodzinę i postanawia ją odzyskać… „Kris” zamierza zrobić wszystko, by udowodnić żonie i bliźniakom, że przeszedł przemianę. Jednocześnie trwają przygotowania do ślubu Beatki i Adama. Jednak żadne z nich nie jest z tego powodu szczęśliwe, bo przyszły pan młody nadal kocha Martę, a Beatka szaleje z miłości do Staszka.

Wkrótce dziewczyna ulegnie wypadkowi samochodowemu i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Wypadek Beatki zapoczątkuje serię zdarzeń, które zaważą na losach wszystkich. Henryk obwini o wypadek Martę i zwolni ją z pracy gosposi w domu Kowalczyków. Beatka przyzna przed sobą, że kocha Staszka i zerwie zaręczyny z Adamem… Z kolei on oznajmi dziadkowi, że nie pozwoli się dłużej szantażować. Wydawałoby się, że nic już nie stanie na przeszkodzie, by Marta i Adam byli razem, nic jednak bardziej mylnego. Marta postanowi próbować ratować swoje małżeństwo, a jednocześnie wyzna Adamowi swój najbardziej skrywany sekret. Będzie rozdarta pomiędzy tym, co mówi jej głowa, a tym, co każe serce. O Marcie nie może zapomnieć również Sergiusz, który stanie do rywalizacji z Adamem o serce kobiety. Tymczasem Sandra zrobi wszystko, aby pogrążyć Adama i skłócić go z ukochaną... Jej intrygi przyniosą niespodziewane konsekwencje. Tymczasem wokół Mateusza zacieśni się krąg podejrzeń, a skrywane od dawna rodzinne sekrety Henryka wyjdą na światło dzienne.

Z pewnością najważniejszym wydarzeniem czekającego nas sezonu „Papierów na szczęście” będzie wyjawienie przez Martę prawdy o sobie. Jak bardzo wpłynie to na losy głównej bohaterki i jej bliskich, zobaczymy już niebawem w Siódemce oraz na Player.pl.

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Papiery na szczęście
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/15

Obróć telefon
do pozycji pionowej