Nowość!

Mask Singer

  • pn
  • wt
  • śr
  • czw
  • pt
  • sb
  • nd
20:00
Od 5 marca

„Mask Singer” to najlepiej oglądany program rozrywkowy ostatnich lat na świecie, który do tej pory podbił serca widzów w 41 krajach! W muzycznym show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet: aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze i politycy. Ich tożsamość jest jednak ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Na scenie występują zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet… potrawy! Czy olśniewająca Ważka może być lubianą wokalistką, a zabawna Ośmiornica popularnym politykiem? A może subtelna Róża to uznana aktorka? Kto kryje się pod maską? To zagadka, którą spróbują odgadnąć widzowie i detektywi w studio. Śledztwo czas zacząć!

+5

„Mask Singer” – show, jakiego jeszcze nie było! To wielkie muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, hitami polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim wspaniała zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie: kto kryje się pod maską? Pół miliarda fanów programu z całego świata stara się rozwikłać tę tajemnicę. Do tej pory odgadli, że kostium Pumy skrywał Seala, Toni Braxton była Rybą, Torri Spelling Jednorożcem, La Toya Jackson Obcym, a Kelly Osbourne Biedronką.

Teraz detektywami staną się widzowie TVN! Czekają ich wielkie emocje, wspaniałe występy, ale przede wszystkim próby dopasowania wokali uczestników do głosów osób znanych i lubianych. Punktem kulminacyjnym każdego odcinka będzie zdjęcie maski przez jedną z postaci. To wtedy, po tygodniach spekulacji i domysłów, widzowie wreszcie dowiedzą się, kto się pod nią kryje! 

Kulisy produkcji „Mask Singer” wydają się być najbardziej strzeżoną tajemnicą. Personalia uczestników od początku są ściśle tajne, to prawdziwy top secret! Utrzymaniu anonimowości służą rygorystyczne procedury. Tożsamość gwiazd znają nieliczni. Nawet podczas rozmów na scenie ich głosy są modulowane elektronicznie. Wszystkie środki ostrożności mają jeden cel – zagwarantować widzom wspaniałą zabawę!

W programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium,  wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Program prowadzi Michał Meyer, który zapowiada muzyczne występy zamaskowanych postaci. Oglądają je widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli zobaczymy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Starają się też rozszyfrować tropy pojawiające się w filmach przed występami gwiazd. Wskazówki dotyczące zamaskowanych postaci na pewno pomogą tym, którzy dobrze znają życiorysy osób z pierwszych stron gazet, przebieg ich karier czy śledzą show-biznesowe nowinki. W każdym odcinku publiczność i „detektywi” głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Na ten ekscytujący moment czekają widzowie. Przy wtórze okrzyków „zdejmij maskę!”, gwiazda odsłania swoją twarz. Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski!

„Mask Singer” to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie „King of Mask Singer”. Polską wersję na zlecenie TVN Grupa Discovery produkuje FremantleMedia Polska.

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Mask Singer
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/8

Obróć telefon
do pozycji pionowej