Hotel Paradise

  • pn
  • wt
  • śr
  • czw
  • pt
  • sb
  • nd
20:35
Od 21 lutego

Wiosną „Hotel Paradise” powróci z piątym sezonem, który zostanie zrealizowany w najbardziej luksusowym hotelu spośród wszystkich dotychczasowych edycji. Tym razem żądni miłości i wielkiej przygody uczestnicy przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie. Willa, w której zamieszkają, odkryje przed nimi oraz widzami zapierający dech w piersiach widok na Ocean Spokojny. „Hotel Paradise” z prowadzącą Klaudią El Dursi ponownie otworzy swoje drzwi już 21 lutego w Siódemce!

W tej edycji czeka nas wiele zauroczeń, flirtów i uczuciowych rozgrywek. Uczestnicy przyjechali do Hotelu Paradise po prawdziwą miłość i mają nadzieję zakochać się tu na całe życie! Romantyczne randki w egzotycznej scenerii i wspólna zabawa do białego rana – to wszystko wzbogacone o ironiczne i dowcipne komentarze Pana Lektora.
  
W nowym sezonie na widzów i uczestników czeka odświeżona formuła oraz kilka niespodzianek. Poza znanymi stałymi elementami programu, takimi jak „Pandora”, „Rajska wyrocznia” czy „Rajskie rozdanie”, w tej edycji pojawi się nowy – „Szansa od raju”. Uczestnikom dochodzącym do programu trudniej zintegrować się z grupą i w krótkim czasie stworzyć pary. Dziewięcioro pierwszych uczestników ma łatwiejsze zadanie. Dlatego też każdy nowy mieszkaniec i mieszkanka, wchodzący po nich, otrzyma „Szansę od raju”. Spośród postawionych przed nimi trzech szkatułek będą mogli wybrać jedną, której zawartość pomoże im pozostać w Panamie. Gdy do programu wejdą jednocześnie dwie osoby lub więcej, będą musiały zawalczyć o prawa do szkatułki. Co kryje się w każdej z rajskich skrzynek? W jednej z nich jest immunitet, czyli niespodzianka o najwyższej wartości. W drugiej przywilej, który za każdym razem przybierze inną formę. W trzeciej mogą trafić na pustą kopertę, oznaczającą, że uczestnik zdany jest wyłącznie na siebie w Hotelu Paradise. Wyniki tego losowania nowy mieszkaniec pozna dopiero przed samym „Rajskim rozdaniem”.
 
Dodatkowo, producenci zaplanowali sentymentalne podróże do rajskiej przeszłości każdego z mieszkańców, który opuści Hotel Paradise. „Przesłanie z Raju” będzie dostępne wyłącznie na platformie Player.pl. Uczestnik żegnający się z programem otrzyma kopertę z ważnymi słowami od mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego pobyt w Hotelu Paradise. Następnego dnia, gdy opadną emocje, zostanie zaproszony na rozmowę z Klaudią El Dursi; poznamy wtedy zawartość koperty, a będą w niej osobiste przesłania, napisane przez przyjaciół lub rywali z programu. Dowiemy się także, które wydarzenia z pobytu w Hotelu Paradise na długo zapadną uczestnikom w pamięci i będą wzbudzać w nich niegasnące emocje jeszcze długo po opuszczeniu raju. 

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Hotel Paradise
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/3

Obróć telefon
do pozycji pionowej