Filmy

W wiosennym sezonie Siódemka przeniesie nas do świata fantasy, dostarczy dreszczyku emocji i przedstawi bohaterów znanych na całym świecie!

+7

Obsypany nagrodami dramat muzyczny to propozycja Siódemki na luty. „Narodziny gwiazdy”, oscarowy film, który poruszył widzów w Polsce i za granicą. Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera przygasa. Pewnego dnia odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (Lady Gaga) i postanawia pomóc jej wspiąć się na szczyt. Między parą wybucha płomienny romans. Kiedy kariera Ally szybko nabiera tempa, Jacksonowi coraz trudniej jest pogodzić się z własną porażką. 

Kolejną propozycją w ramówce będzie jedna z najważniejszych i najpopularniejszych serii w historii kina. Siódemka zaprasza na „Jurrasic World: upadłe królestwo”! Ukochanych bohaterów oraz dinozaury zobaczymy w zupełnie nowej odsłonie. Dla wszystkich fanów adaptacji kultowych komiksów wyświetlimy pełną akcji przygodę „Aquamana”, która obejmuje rozległy, zapierający dech w piersiach podwodny świat siedmiu mórz. Arthur Curry, urodzony przez ludzi spadkobierca podwodnego królestwa Atlantydy, podejmuje misję zapobieżenia wojnie między światami oceanów i lądów.  

Przed nami również premiera telewizyjna „Shazam”. To opowieść o czternastoletnim Billy’m Batsonie (Asher Angel), który otrzymuje nadzwyczajne moce. Dzięki wypowiedzeniu magicznego słowa, zamienia się w dorosłego superbohatera. Film akcji, będący adaptacją popularnego komiksu, daje gwarancję dobrej rozrywki dla całej rodziny!

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Filmy
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/10

Obróć telefon
do pozycji pionowej