Eurosport

Eurosport to kanał dla prawdziwych fanów sportu. Przez cały rok znajdują oni na antenie relacje z najważniejszych sportowych wydarzeń świata w wielu pasjonujących dyscyplinach. To tysiące godzin transmisji wysokiej jakości, z komentarzem na najwyższym poziomie oraz analizami i opiniami niezrównanych ekspertów.

+1

Od początku 2022 roku Eurosport przyciąga miliony widzów najszerszą ofertą sportów zimowych, tenisowym turniejem Australian Open i – perłą w koronie spraw sportowych – Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Podczas relacji z Pekinu stacja wykorzystała innowacyjne technologie, studio oparte na rzeczywistości wirtualnej, trójwymiarowe wizualizacje map, teleportacje sportowców i ekspertów – wszystko po to, aby dać widzom niezapomniane igrzyska!

Eurosport to więcej niż relacje. To także przejmujące historie, opowieści o gwiazdach sportu, ich drodze na szczyt i problemach, z jakimi się mierzą. Dzięki lokalnym i międzynarodowym produkcjom, miłośnicy sportu mogą poznać swoich idoli i zajrzeć do ich świata. Każda transmisja, magazyn i dokument dostępne są na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze.

W okresie wiosennym Eurosport przygotował bardzo bogatą ofertę, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających kibiców. Jednym z jej kluczowych elementów są europejskie puchary w piłce ręcznej, w tym najważniejsze boje Łomży Vive Kielce, marzącej o triumfie w Lidze Mistrzów. W marcu na antenach królować będzie sportowa zima: skoki narciarskie, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie i biathlon. W najbliższych tygodniach poznamy najważniejsze rozstrzygnięcia w pucharach świata. Przez najbardziej porywające zawody przeprowadzą widzów Eurosportu fantastyczni komentatorzy, między innymi Igor Błachut, Marek Rudziński, Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora i Marcin Szafrański.

Choć sportowa zima dalej się trzyma, rozpędu zaczyna nabierać sezon kolarski, który rok w rok gromadzi przed telewizorami miliony kibiców. Tylko na antenach Eurosportu kibice kolarstwa mogą śledzić niemal każdy ruch peletonu – od wiosennych klasyków, przez wyścigi etapowe, aż po te najważniejsze, czyli wielkie toury. Pierwszy z nich, Giro d’Italia, już w maju! Widzowie usłyszą swoich ulubionych komentatorów na czele z Tomaszem Jarońskim, Adamem Proboszem i Dariuszem Baranowskim.

Wiosna w Eurosporcie to także gratka dla fanów tenisa. Na przełomie maja i czerwca oczy świata będą zwrócone na korty ziemne im. Rolanda Garrosa w Paryżu, gdzie rozegrany zostanie drugi w roku turniej Wielkiego Szlema, a wraz z nim pojawią się pytania: czy Iga Świątek znów zawładnie stolicą Francji, czy Rafael Nadal wyśrubuje rekord wielkoszlemowych zwycięstw, czy pojawią się nieoczekiwani bohaterowie? 

Nim anteną Eurosportu zawładnie tenis, miłośnicy snookera będą pasjonować się mistrzostwami świata. Najważniejszy turniej w kalendarzu zostanie rozegrany w Crucible Theatre w Sheffield. Zmagania artystów snookera skomentują najlepsi eksperci: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert i Grzegorz Biernadski.

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Eurosport
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/4

Obróć telefon
do pozycji pionowej