Dzień Dobry TVN

  • pn
  • wt
  • śr
  • czw
  • pt
  • sb
  • nd
8:00

Wiosna w „Dzień Dobry TVN” to połączenie tego, co widzowie cenią najbardziej w swoim ulubionym porannym programie. Prowadzący witają każdy dzień uśmiechem, zaproszeni do studia goście dzielą się inspirującymi historiami, kuchnia pełna jest wyjątkowych przepisów, a materiały reporterskie przybliżają niezwykłych bohaterów i ich historie. Rozrywka, informacje, porady – wszystko to w idealnych proporcjach, by zacząć dzień z pozytywną energią.

+17

„Dzień Dobry TVN” przekazuje aktualne informacje, inspiruje w tematach poradnikowych, prezentuje portrety nieprzeciętnych postaci, historie dnia codziennego i wspiera lokalne inicjatywy. W 2021 roku program był liderem oglądalności magazynów śniadaniowych wśród widzów w grupie wiekowej 16 – 49 lat. 

Wiosną redakcja nadal wyróżniać będzie również tych, którzy zmieniają świat na lepsze, wręczając statuetkę Pozytywki. Do tej pory uhonorowano nią 46 osób. 

Wśród nowości pojawi się cykl „#DzieńDobrywPolsce”. Reporterzy „Dzień Dobry TVN”  zawitają tam, gdzie w społeczności wydarzy się coś niepokojącego lub pojawi się trudny do rozwiązania lokalny problem. Ekipa telewizyjna odwiedzi również miejsca, w których podejmowane są pozytywne inicjatywy łączące mieszkańców. Hasztag #DzieńDobrywPolsce” został stworzony specjalnie po to, by również za jego pomocą widzowie mogli kontaktować się z redakcją. 

Odpowiadając na aktualne potrzeby, w nowym cyklu o tematyce ekonomicznej „OszczędzaMy” pojawią się podpowiedzi na temat tego, jak poradzić sobie z inflacją, rosnącymi cenami gazu, prądu i zwiększającymi się ratami kredytów. Każdy odcinek poświęcony będzie innemu zagadnieniu. Miłośnicy zwierząt również znajdą coś dla siebie. Cykl „Opcja adopcja” przedstawi bohaterów adoptujących zwierzęta ze schroniska, którym behawiorysta pomoże przygotować się na przyjęcie w domu nowego członka rodziny. Widzowie znajdą tu konkretne wskazówki i porady na temat tego, jak radzić sobie z problemami, które mogą pojawić się podczas i po adopcji psów i kotów. 

W wydaniach codziennych powróci „1, 2, 3… piękna Ty!” (czyt. Raz, dwa, trzy… piękna Ty)! – cykl, w którym metamorfozie zostaną poddane bohaterki chcące zmienić swój wygląd i styl. Tym razem będziemy obserwować przemianę na żywo w studiu. Marcin Sawicki będzie przybliżać widzom kolejne zagadnienia naukowe i w przystępny sposób tłumaczyć ich skomplikowaną naturę. „Dzień Dobry, tu kurier” pozostanie idealnym sposobem na przesłanie wyjątkowej osobie specjalnych życzeń za pośrednictwem programu. W „Odpicowanym mieszkaniu” pokazane zostaną niebanalne, inspirujące wnętrza zaprojektowane przez widzów. W nowych odcinkach „(Od)wagi dzieciaki!” rodzice i ich pociechy otrzymają kolejną porcję przydatnej wiedzy o zdrowych nawykach i skutecznej walce z otyłością. 

W wydaniach weekendowych, obok analizy wydarzeń społecznych i kulturalnych, prezentowane będę również najnowsze trendy, technologie, postacie świata artystycznego, historie widzów. Tej wiosny, dzięki współpracy z Anną Kowalską, dziennikarką mieszkającą w Paryżu, program zostanie wzbogacony o reportaże i przekazy na żywo prosto z Francji. Powrócą również dobrze znane widzom cykle. W „Udanej operacji” prezentowane będą sylwetki wybitnych specjalistów – lekarzy, medyków oraz skomplikowane zabiegi, które odmieniły życie pacjentów. Michał Cessanis pokaże wyjątkowe miejsca w Polsce i Europie w ramach nowych odcinków „Do zobaczenia”. W „Sekretach sztuki” z udziałem Andrzeja Pągowskiego odkrywane będą tajemnice dzieł i artystów. Mikołaj Rey zabierze widzów w niezwykłą podróż po zakątkach Polski i nieoczywistych lokalnych smakach. W swoim cyklu „Światła na…” Kinga Burzyńska odkryje utalentowanych twórców, którzy często pozostają nieznani szerszej publiczności. Sekrety przyrody odkrywać będzie Marcin Kostrzyński.

Tak bogata oferta tematów sprawi, że tej wiosny każdy widz znajdzie w „Dzień Dobry TVN” coś dla siebie!

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Dzień Dobry TVN
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/20

Obróć telefon
do pozycji pionowej