DTX

DTX to kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. Produkcje pokazywane w tej stacji przenoszą widzów do świata, w którym rządzi prędkość i adrenalina, z dużym dodatkiem „wysokooktanowych” emocji. To właśnie tu widzowie mogą poznać tajniki pracy warsztatów samochodowych, towarzyszyć kierowcom ciężarówek czy wziąć udział w najbardziej ekstremalnych wyścigach. Znajdzie się też coś dla fanów klasycznych aut i militariów. 

Wiosną ponownie zajrzymy do magicznego warsztatu Dave’a Kindiga w programie „Hotrod wg Kindiga” (premiera 16 marca). To właśnie w nim powstają wyjątkowe modele samochodów dla najbardziej wymagających klientów.  Nieważne czy chodzi o klasyki nad klasykami, takie jak: 58 Lincoln Continental, Chevy Cupe z 1941 roku, czy uroczy Fiat 72 – auta zawsze wyglądają doskonale. Dbałość o każdy detal to jedna z podstawowych zasad pracy Dave’a i jego niesamowitej ekipy, która spełnia nawet najbardziej nierealne marzenia motoryzacyjne. 

Tej wiosny nie zabraknie też zawrotnych prędkości i wielkich emocji. W trzecim sezonie „Ulicznych wyścigów: Memphis” (4 marca) przeniesiemy się na najtrudniejsze i najbardziej wymagające ulice na południu Stanów Zjednoczonych. To właśnie w Memphis, JJ Da Boss z ekipą już czeka na najlepszych „stritrejserów”. A co wydarzy się w drugim sezonie programu „Uliczne wyścigi – parada mistrzów” (premiera 29 kwietnia)? Mistrzowie kierownicy podejmą jeszcze większe ryzyko. Stawka będzie dużo wyższa. Samochody głośniejsze i szybsze. Jak poradzą sobie doświadczeni śmiałkowie na trudnej, nieprzygotowanej nawierzchni? Kto zostanie królem… lub królową ulicznych wyścigów? 

To nie wszystko! Wiosna w DTX należy także do Mike’a Finnegana, którego widzowie kanału będą mogli zobaczyć aż w dwóch programach!  Pierwszy z nich to „Gaz do dechy z Finneganem” (premiera 5 kwietnia). Mike, który jak nikt inny zna się na budowie samochodów, uważa, że przy odrobinie umiejętności i odpowiednim wkładzie pieniężnym z każdego auta można zrobić demona prędkości. Dzięki swojej wiedzy, pasji i kreatywności potrafi „podkręcić” moc prawie każdego pojazdu. Dla Finnegana i jego ekipy liczą się przede wszystkim pomysłowość, innowacyjność i zamiłowanie do prędkości. 

To nie jedyny program, w którym zobaczymy Mike’a! W dwóch sezonach „Władcy gratów” dołączy do niego dziennikarz i pasjonat motoryzacji David Freiburger. Ten duet nie zawsze dobrze obchodzi się z samochodami. W nowej serii prowadzący szukają wszelkiego rodzaju pojazdów, które są w beznadziejnym stanie, by następnie sprawdzić granice ich możliwości. Premiera pierwszego sezonu już 23 lutego. Kolejny będzie można oglądać od 17 maja.

Joanna Lichosik‑Białoń
Poznaj cały zespoł PR
COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.

Obróć telefon
do pozycji pionowej