Discovery Life

Discovery Life stawia przede wszystkim na zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Tutaj nie ma tematów tabu. To kanał dla widzów, którzy nie boją się wiedzieć więcej. W Discovery Life człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu. Wiosennym tematem przewodnim stacji będą metamorfozy. Leczenie wstydliwych dolegliwości, kosmetyczne poprawki, spotkania z psychologiem i innymi specjalistami. To właśnie czeka bohaterów programów Discovery Life, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze!

+2

W programie „Salon na kółkach” wzięty włoski fryzjer, właściciel salonów w Rzymie i w Mediolanie, przemierza kraj prawdziwym salonem kosmetycznym na czterech kołach! Teraz z jego ekskluzywnych usług będą mogły skorzystać nie tylko kobiety z dużych miast z grubymi portfelami. Czy uda mu się zarazić swoim niepowtarzalnym stylem całe Włochy? Która z metamorfoz Federico Lauriego będzie najbardziej spektakularna?

To nie koniec modowych szaleństw! W nowym programie „Przemiana w stylu drag queen” w roli specjalistek od zwariowanych stylizacji wystąpią cztery ulubione drag queens Ameryki – Alexis Michelle, Bebe Zahara Benet, Jujubee i Thorgy Thor. Prowadzące przychodzą na ratunek tym, którzy potrzebują poważnej zmiany w związku z jakimś nadchodzącym przełomowym wydarzeniem w ich życiu. W każdym odcinku tytułowe królowe pomogą uczestnikowi wykreować wymarzony image i zyskać dobre samopoczucie. Niezależnie od tego czy będzie to panna młoda, która chce poczuć się pięknie idąc do ołtarza, była uczennica, która szykuje się do zjazdu absolwentów szkoły średniej, czy kobieta, która uczy się siebie na nowo po utracie ogromnej liczby kilogramów. Nie ma takiego przypadku, z którym prowadzące sobie nie poradzą! To właśnie te szalone i kreatywne drag queens przywrócą uczestniczkom pewność siebie, odwagę i wdzięk, których potrzebują, aby być najlepszymi wersjami siebie w najważniejszych momentach swojego życia.

Nieskazitelna cera to marzenie nie tylko wielu kobiet, ale i niejednego mężczyzny. Idealna skóra jest oznaką zdrowia. Zawsze warto o nią zadbać. Eksperci Discovery Life wiedzą jak to zrobić! W nowym programie „Cel: zdrowa skóra” uznani dermatolodzy spróbują pomóc pacjentom, których łączy ten sam problem. Ich życie w mniejszym lub większym stopniu zdominowane jest przez problemy skórne.

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Discovery Life
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/5

Obróć telefon
do pozycji pionowej