Animal Planet

Animal Planet to jedyny kanał telewizyjny w całości poświęcony życiu zwierząt. Najwyższej jakości programy przenoszą widzów w świat przyrody. Tu nie ma reżysera, a fascynujące przyrodnicze historie pisze samo życie. Kamery pokazują widzom to, do czego większość z nich nie ma dostępu. Zwyczaje dzikich zwierząt, tajemniczy świat owadów, bogate życie mórz i oceanów czy nieokiełznana dżungla. Tam możesz zajrzeć właśnie z Animal Planet. To nie wszystko! W ofercie stacji można znaleźć wiele programów o domowych podopiecznych. Jeśli masz kota z piekła rodem lub nie wiesz jak okiełznać psa, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

+3

Animal Planet to także kanał o ludziach, którzy większość swojego życia poświęcili pracy z różnymi gatunkami zwierząt. Na antenie stacji można zobaczyć kulisy zawodu weterynarzy pracujących w najdalszych zakątkach świata, pracowników ogrodów zoologicznych czy behawiorystów próbujących zapanować nad domowymi pupilami. 

Nie ma chyba widza Animal Planet, który nie słyszał o Stevie Irwinie, słynnym na cały świat „łowcy krokodyli” i przyrodniku walczącym o środowisko naturalne. Po śmierci  tego znanego miłośnika zwierząt schedę po nim przejęła jego najbliższa rodzina. Terri, Bindi i Robert prowadzą w Australii niezwykły ogród zoologiczny, w którym mieszka ponad 1200 zwierząt różnych gatunków. Na terenie zoo znajduje się także światowej sławy szpital dla zwierzaków z całego świata. Fantastyczna seria „Irwinowie – następne pokolenie” pokazuje kulisy funkcjonowania tego wyjątkowego miejsca. Każdego dnia pracownicy mają pełne ręce roboty. I nie chodzi tu o zwykłe karmienie czy pielęgnację. Największa żyrafa ma problemy z kolanem, trzeba przetransportować niebezpieczne krokodyle do nowego domu, a samotna koala ciągle szuka miłości. 

Słynne powiedzenie mówi, że w Teksasie wszystko jest większe… ale w tym przypadku możemy iść dalej i powiedzieć, że tu niemożliwe nie istnieje! Nowa seria „Świńskie  miss” zabierze widzów za kulisy niecodziennego konkursu. Show śledzi losy hodowców, którzy prezentują swoje cenne świnie na zawodach w Teksasie. Zacięta rywalizacja toczy się przede wszystkim między dwiema rodzinami: obecnie panującymi mistrzami The Baleros a The Rihns – nowicjuszami w pokazach. Która rodzina zgarnie trofeum i wróci z gotówką do domu? Jedno jest pewne – w tym programie, wszystkie zwierzęta traktowane są jak prawdziwe miss!

A jeśli chcecie przekonać się, jak wygląda prawdziwe życie na wsi, wystarczyć zobaczyć nową serię dokumentalną „Życie na farmie”. Ten ciekawy program pokazuje kulisy pracy w trzech różnie prowadzonych gospodarstwach w Wielkiej Brytanii. Wieje nudą? Niekoniecznie! Bohaterowie często porównują swój zawód do hazardu. Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć co się wydarzy. Nagłe załamania pogody, niezidentyfikowane choroby dotykające plony i inwentarz oraz ciągłe awarie sprzętu to tylko początek. Na szczęście każdy z gospodarzy jest prawdziwym pasjonatem i z ciekawością sięga po różne nowatorskie rozwiązania. 

Joanna Lichosik‑Białoń
Poznaj cały zespoł PR
COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
Animal Planet
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/6

Obróć telefon
do pozycji pionowej