40 kontra 20

Wiosna

Pełne niespodziewanych zwrotów akcji, zaskakujących intryg i miłosnych wyznań show powróci wiosną do TVN 7 i na platformę Player.pl. Pierwszy sezon programu „40 kontra 20” przyniósł miłość i szczęście Bartkowi i Patrycji, których związek przetrwał po programie. Kto dostanie szansę na miłość i szczęście w kolejnej edycji? 

Na słonecznej Krecie ponownie zamieszka dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek – przystojny, przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety; zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek zostanie gospodarzem mniej luksusowego, lecz swobodniejszego glampingu. Obaj panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek, panowie zawalczą o uwagę zarówno szalonych dwudziestolatek, jak i dojrzałych oraz pewnych siebie czterdziestek. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie miłość jest najważniejsza. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, pojawiają się zupełnie nieznane emocje, których w drugim sezonie programu „40 kontra 20” nie zabraknie! 

Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy znajdą to, czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań oraz wyboista droga do wielkiego finału, w którym wygraną jest najważniejsze uczucie – miłość.

COPYRIGHT © 2022 TVN S.A.
40 kontra 20
Przewijanie za pomocą klawiaturylub scroll-a
1/2

Obróć telefon
do pozycji pionowej